Do obliczeń brane są po uwagę lokale prezentowane w serwisie tabelaofert.pl w okolicy uznanej przez algorytm serwisu za właściwy dla danej lokalizacji.
W obliczeniach nie są uwzględniane lokale dla których wystawca oferty nie dostarczył danych.
Oprogramowanie z którego korzysta tabelaofert.pl liczy czas dostępu promieni słonecznych w pomieszczeniu wg czasu słonecznego dla równonocy w godzinach 7:00-17:00.
Obliczenia dokonywane są automatycznie w oparciu o wstępne materiały projektowe i rzeczywiste wartości po wybudowaniu budynku mogą nie do końca pokrywać się z prezentowanymi symulacjami, tabelaofert.pl publikuje je dla celów porównawczych.
Oprogramowanie z którego korzysta tabelaofert.pl liczy powierzchnię okien oraz podłogi w oparciu o wstępne materiały projektowe i rzeczywiste wartości po wybudowaniu budynku mogą nie do końca pokrywać się z prezentowanymi symulacjami, tabelaofert.pl publikuje je dla celów porównawczych.
Zalety:
Układ komunikacji Salon z aneksem 20,81 m² Sypialnia 11,69 m² Łazienka 3,84 m² Taras 18,79 m²
Analiza zalet układu komunikacji na tle podobnych ofert w okolicy
Udział komunikacji: 11%
Najbardziej efektywnie wykorzystana powierzchnia mieszkania jest wtedy, gdy powierzchnie komunikacyjne takie jak hall, korytarz czy przedsionek stanowią jak najmniejszy udział w całkowitej powierzchni mieszkania.
Korytarz: 4,66 m²
Analiza zalet salonu z aneksem na tle podobnych ofert w okolicy
Powierzchnia salonu: 20,81 m², okna na północny zachód (NW)
Salon z aneksem jest centralnym miejscem w mieszkaniu, w którym spędzamy dużo czasu i spotykają się wszyscy domownicy. Łączy w sobie funkcje kuchni i salonu, więc jego powierzchnia ma kluczowe znaczenie dla komfortu użytkowania mieszkania i jego możliwości aranżacyjnych.
Oświetlenie dzienne salonu (powierzchnia okien do powierzchni podłogi): 28,1%
Właściwy dostęp do światła dziennego zapewnia lepszy nastrój, mniejsze zmęczenie oczu, spokojniejszy sen, a także ogólnie zmniejszenie zmęczenia organizmu. Lepszy dostęp do światła dziennego znacznie zwiększa koncentrację, światło dzienne tworzy jaśniejszy i radośniejszy dom. Parametrem, który mierzy dostęp światła dziennego do pomieszczeń jest stosunek powierzchni okien do powierzchni podłogi. Dla pomieszczeń przeznaczonych na stały pobyt ludzi parametr ten nie powinien być mniejszy niż 1/8 (12,5%). Im wyższa wartość, tym jaśniejsze pomieszczenie nawet przy oknach na północ.
28,1%
doświetlenie mieszkania
12,5%
wartość normatywna
Oświetlenie dzienne przekracza wartość normatywną o 125%
metodologia
Analiza zalet sypialni na tle podobnych ofert w okolicy
Powierzchnia sypialni: 11,69 m², okna na północny zachód (NW)
Im większa powierzchnia sypialni tym lepiej. Duże pomieszczenie łatwiej zaprojektować w sposób zapewniający jej komfortowe i wszechstronne użytkowanie – może służyć nie tylko jako sypialnia małżeńska ale również pokój dla dzieci czy choćby gabinet lub pokój do nauki. W mniejszych mieszkaniach lub dla większej rodziny duża sypialnia może również pomieszczeniem wielofunkcyjnym (np. łącząc funkcję sypialni i pomieszczenia do pracy)
75%
metodologia
Bardzo duża sypialnia!
W prezentowanych w serwisie mieszkaniach dwupokojowych w okolicy tylko 25% sypialni ma większą powierzchnię.
Oświetlenie dzienne sypialni (powierzchnia okien do powierzchni podłogi): 50%
Właściwy dostęp do światła dziennego zapewnia lepszy nastrój, mniejsze zmęczenie oczu, spokojniejszy sen, a także ogólnie zmniejszenie zmęczenia organizmu. Lepszy dostęp do światła dziennego znacznie zwiększa koncentrację, światło dzienne tworzy jaśniejszy i radośniejszy dom. Parametrem, który mierzy dostęp światła dziennego do pomieszczeń jest stosunek powierzchni okien do powierzchni podłogi. Dla pomieszczeń przeznaczonych na stały pobyt ludzi parametr ten nie powinien być mniejszy niż 1/8 (12,5%). Im wyższa wartość, tym jaśniejsze pomieszczenie nawet przy oknach na północ.
50,0%
doświetlenie mieszkania
12,5%
wartość normatywna
Oświetlenie dzienne przekracza wartość normatywną o 300%
metodologia
Analiza zalet łazienki na tle podobnych ofert w okolicy
Powierzchnia łazienki: 3,84 m²
Duża powierzchnia łazienki ułatwia jest atrakcyjną aranżację, utrzymanie w czystości i komfortowe użytkowanie. Duże łazienki projektuje się zazwyczaj w luksusowych apartamentach.
Analiza zalet tarasu na tle podobnych ofert w okolicy
Powierzchnia tarasu: 18,79 m²
65%
metodologia
Duży taras!
W prezentowanych w serwisie mieszkaniach dwupokojowych w okolicy tylko 35% tarasów ma większą powierzchnię.

Apartament wakacyjny 43,30 m², piętro 5, oferta nr Aqua Resort_514

Inwestycja Bel Mare

Zapytaj o cenę >

Międzyzdroje, ul. Nowomyśliwska

Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
43,30 m²
Piętro:
5 piętro
Typ kuchni:
aneks kuchenny
Strony świata:
północny zachód (NW)
Termin oddania:
Aqua Resort - gotowe do odbioru
Projekt i wykończenie "POD KLUCZ" od redNet Dom Zapytaj o ofertę wykończenia >
Szczegóły ofert

Szczegóły ofert

pokaż/schowaj
Garaż
parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne
taras (18.79 m²)
Rozdzielenie strefy dziennej i nocnej
tak
Regularny układ
tak
Liczba poziomów
1
Data aktualizacji
2022-10-14
Dane o budynku

Dane o budynku

pokaż/schowaj
Liczba pięter
brak danych
Winda
tak
Budynek
basen, część SPA/fitness, patio, recepcja, restauracja, usługi
Teren
plac zabaw
Dostępna/całkowita liczba ofert
39 / 300

Opis oferty
Opis oferty
pokaż/schowaj

Nowe Centrum Międzyzdroje - miejsce, które robi wielką różnicę

Na styku kultur. Tam gdzie najcieplejsza woda w polskim morzu. W miejscu przepełnionym licznymi atrakcjami przyrodniczymi, historycznymi i wypoczynkowymi. Na terenie Nowego Centrum Międzyzdrojów. W rejonie ul. Komunalnej, Niepodległości, Gryfa Pomorskiego i Nowomyśliwskiej. Właśnie tutaj powstaje ultra nowoczesny kompleks hotelowo-mieszkaniowy Bel Mare by Prestige.

Gdy nowoczesna architektura zostanie wpisana w całościowy plan zagospodarowania terenu miasta, powstaje wyjątkowo atrakcyjna koncepcja urbanistyczna. Tak właśnie jest z Bel Mare by Prestige, które zostało ulokowane w najbliższym sąsiedztwie nowego Ratusza, gdzie już wkrótce będzie dziać się wszystko co najważniejsze dla miasta – życie społeczne, towarzyskie i kulturalne.

W ramach tej prestiżowej miejskiej inwestycji na obszarze siedmiu hektarów powstanie, oprócz nowoczesnego Ratusza, przestrzeń publiczna w formie placu miejskiego, biblioteka, przychodnia zdrowia, starannie dopracowana strefa usługowo-handlowa oraz cała infrastruktura komunikacyjna. Położenie kompleksu apartamentowców Bel Mare w obszarze Nowego Centrum Międzyzdrojów nadaje projektowi renomy, czyniąc z niego miejsce niebywale atrakcyjne dla nowych mieszkańców i inwestorów.

Budynek Bel Mare. Piękno dla wszystkich

Magiczna przestrzeń ubrana w nowoczesną architekturę przyciąga wyjątkowych ludzi. Dojrzałych, otwartych, pełnych pozytywnej energii. Racjonalnych przy podejmowaniu decyzji. Uczuciowych w stosunku do rodziny i przyjaciół. Jeśli jesteś osobą, dla której własne mieszkanie nad morzem jest spełnieniem marzeń, lokatą kapitału bądź inwestycją, mamy dla Ciebie rozwiązanie wręcz idealne – komfortowy apartament. Możesz w nim zamieszkać. Możesz spędzać swój wolny czas. Możesz wynajmować. Możesz z nim zrobić, co tylko zechcesz. A cokolwiek zdecydujesz, wybór będzie dobry… bo Twój.

DNA kompleksu apartamentowego Bel Mare
  • apartamenty z tarasem lub balkonem o powierzchni od 24 do 101 m²
  • lokale usługowe
  • podziemne hale garażowe
  • (docelowo) umeblowane/wyposażone mieszkania w dwóch standardach wykończenia do wyboru
  • schody + cichobieżne windy
  • duże, przestronne okna zapewniające wspaniałe widoki
  • ściany akustyczne gwarantujące ciszę w mieszkaniach
  • place zabaw
  • patio
  • sale szkoleniowe i konferencyjne

Inwestycja Bel Mare wyznacza zupełnie nowy standard budownictwa apart-hotelowego w Międzyzdrojach. Całość konceptu przewiduje wybudowanie kompleksu sześciu budynków. W pierwszym etapie oddamy do użytku reprezentacyjny, pięciopiętrowy apartamentowiec, którego trzy części układają się na planie litery U.

Podczas prac koncepcyjnych nad formą i wyposażeniem apartamentowca naszym głównym celem było zagwarantowanie najwyższego poziomu zadowolenia gości/mieszkańców, dlatego budynek posiada liczne udogodnienia, dzięki którym nowi właściciele i najemcy poczują się bezpiecznie i komfortowo.

Podstawę budynku stanowią cztery podziemne hale garażowe z kontrolą dostępu, które zapewniają 201 miejsc postojowych, w tym 2 miejsca dla osób niepełnosprawnych. Jedna z hal przeznaczona zostanie do ogólnodostępnego użytku.

W części frontowej, usytuowanej od strony ratusza miejskiego, znajduje się część hotelowa, w której na poziomie 0 zaplanowaliśmy  wejście z reprezentacyjnym, przeszklonym lobby z recepcją oraz lokale usługowe. Na poziomie +1 umiejscowione zostały przestronne restauracje, wyjście na patio, sala bankietowa, sala zabaw dla dzieci oraz nowocześnie wyposażone przestrzenie konferencyjno-szkoleniowe. Kolejne kondygnacje przeznaczyliśmy na mieszkania hotelowe. Boczne dwa segmenty budynku składają się na część apartamentową, w których oferujemy mieszkania na sprzedaż.

Projekt architektoniczny Bel Mare przyciąga uwagę i rozbudza wyobraźnię od pierwszego wejrzenia. Drewno i szkło. Beton i metal. Te duety wspólnie tworzą niebanalne zestawienia. Wszędzie czuje się wszechobecną przestrzeń niczym nieskrępowanej twórczej wolności.

Apartamenty Bel Mare. Komfort dla Ciebie

Na kolejnych piętrach jest wyjątkowo spokojnie – tu króluje wypoczynek. To Twój prywatny świat. Zrobisz z nim, co tylko zechcesz. Zamieszkasz. Odpoczniesz. Wynajmiesz.  Stąd widać piękny widok… na przyszłość.

Opis okolicy Bel Mare
Opis okolicy Bel Mare
pokaż/schowaj

Edukacja: przedszkole, szkoła podstawowa
Komunikacja: dworzec kolejowy
Obiekty i usługi: apteka, bankomat, market
Przyroda: morze, park
Rozrywka i rekreacja: kino

Dostępne mieszkania w Bel Mare

Lista ofert
Plan pięter
3D
Liczba apartamentów wakacyjnych: 189
Filtruj filtruj
lokalId
promocja
plan
nr
powierzchnia
pokoje
piętro
powierzchnia
zewnętrzna
etap
cena
9447926
1
rzut
F.427
26,47 m²
1
4
24,81 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447888
1
rzut
F.327
26,47 m²
1
3
8,95 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
8743309
1
rzut
AQUA-1-439
26,94 m²
1
4
5,17 m²
Aqua 1
Zapytaj o ofertę
>
8743328
1
rzut
AQUA-1-523
26,94 m²
1
5
5,61 m²
Aqua 1
Zapytaj o ofertę
>
9296228
1
rzut
Aqua Resort_103
27,02 m²
1
1
6,47 m²
Aqua Resort
Zapytaj o ofertę
>
9249862
1
rzut
Aqua Resort_502
27,05 m²
1
5
7,15 m²
Aqua Resort
Zapytaj o ofertę
>
9296336
1
rzut
Aqua Resort_305
27,09 m²
1
3
6,21 m²
Aqua Resort
Zapytaj o ofertę
>
8743294
1
rzut
AQUA-1-423
27,09 m²
1
4
5,59 m²
Aqua 1
Zapytaj o ofertę
>
9249829
1
rzut
Aqua Resort_203
27,14 m²
1
2
7,15 m²
Aqua Resort
Zapytaj o ofertę
>
9296282
1
rzut
Aqua Resort_205
27,15 m²
1
2
6,21 m²
Aqua Resort
Zapytaj o ofertę
>
9249863
1
rzut
Aqua Resort_503
27,20 m²
1
5
6,21 m²
Aqua Resort
Zapytaj o ofertę
>
9447884
1
rzut
F.323
27,40 m²
1
3
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447843
1
rzut
F.223
27,40 m²
1
2
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447922
1
rzut
F.423
27,42 m²
1
4
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447807
1
rzut
F.126
27,82 m²
1
1
15,85 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447889
1
rzut
F.328
27,98 m²
1
3
15,27 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9249823
1
rzut
Aqua Resort_107
28,57 m²
1
1
6,60 m²
Aqua Resort
Zapytaj o ofertę
>
9249825
1
rzut
Aqua Resort_119
28,64 m²
1
1
6,60 m²
Aqua Resort
Zapytaj o ofertę
>
9249821
1
rzut
Aqua Resort_105
28,66 m²
1
1
6,60 m²
Aqua Resort
Zapytaj o ofertę
>
9249824
1
rzut
Aqua Resort_113
28,67 m²
1
1
6,60 m²
Aqua Resort
Zapytaj o ofertę
>
9296238
1
rzut
Aqua Resort_117
28,72 m²
1
1
6,60 m²
Aqua Resort
Zapytaj o ofertę
>
9296441
1
rzut
Aqua Resort_515
28,81 m²
1
5
6,34 m²
Aqua Resort
Zapytaj o ofertę
>
9296439
1
rzut
Aqua Resort_511
28,84 m²
1
5
6,34 m²
Aqua Resort
Zapytaj o ofertę
>
9296391
1
rzut
Aqua Resort_407
28,85 m²
1
4
6,34 m²
Aqua Resort
Zapytaj o ofertę
>
9296286
1
rzut
Aqua Resort_213
28,87 m²
1
2
6,34 m²
Aqua Resort
Zapytaj o ofertę
>
9296284
1
rzut
Aqua Resort_207
28,88 m²
1
2
6,34 m²
Aqua Resort
Zapytaj o ofertę
>
9249866
1
rzut
Aqua Resort_507
28,95 m²
1
5
6,34 m²
Aqua Resort
Zapytaj o ofertę
>
9296230
1
rzut
Aqua Resort_108
29,26 m²
1
1
5,55 m²
Aqua Resort
Zapytaj o ofertę
>
9296232
1
rzut
Aqua Resort_110
29,26 m²
1
1
5,59 m²
Aqua Resort
Zapytaj o ofertę
>
9249822
1
rzut
Aqua Resort_106
29,30 m²
1
1
5,65 m²
Aqua Resort
Zapytaj o ofertę
>
9296233
1
rzut
Aqua Resort_111
29,32 m²
1
1
6,60 m²
Aqua Resort
Zapytaj o ofertę
>
9249826
1
rzut
Aqua Resort_121
29,45 m²
1
1
6,60 m²
Aqua Resort
Zapytaj o ofertę
>
9296438
1
rzut
Aqua Resort_510
29,47 m²
1
5
6,34 m²
Aqua Resort
Zapytaj o ofertę
>
9296342
1
rzut
Aqua Resort_311
29,55 m²
1
3
6,34 m²
Aqua Resort
Zapytaj o ofertę
>
9249867
1
rzut
Aqua Resort_509
29,55 m²
1
5
6,34 m²
Aqua Resort
Zapytaj o ofertę
>
9296288
1
rzut
Aqua Resort_215
29,57 m²
1
2
6,34 m²
Aqua Resort
Zapytaj o ofertę
>
9447976
1
rzut
F.539
30,15 m²
1
5
12,37 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9506110
1
-
F.535
31,12 m²
1
5
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447974
1
rzut
F.537
31,12 m²
1
5
12,16 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447955
1
rzut
F.515
31,15 m²
1
5
10,73 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447947
1
rzut
F.507
31,21 m²
1
5
10,80 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447953
1
rzut
F.513
31,21 m²
1
5
10,80 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447951
1
rzut
F.511
31,21 m²
1
5
10,80 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447824
1
rzut
F.203
32,29 m²
1
2
8,17 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9506109
1
-
F.204
32,35 m²
2
2
Bel Mare 1, 2|Aqua 1|Aqua Resort|Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447865
1
rzut
F.303
32,36 m²
2
3
8,30 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447842
1
rzut
F.222
32,84 m²
1
2
7,81 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447924
1
rzut
F.425
33,01 m²
1
4
3,94 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447963
1
rzut
F.525
33,08 m²
1
5
3,97 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447804
1
rzut
F.123
33,19 m²
1
1
10,17 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447805
1
rzut
F.124
33,22 m²
1
1
7,79 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447803
1
rzut
F.122
33,24 m²
1
1
7,66 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447844
1
rzut
F.224
33,41 m²
1
2
8,85 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447923
1
rzut
F.424
33,41 m²
1
4
7,66 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447942
1
rzut
F.501
34,64 m²
1
5
10,64 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447845
1
rzut
F.225
35,17 m²
1
2
3,84 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447886
1
rzut
F.325
35,18 m²
1
3
3,94 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447821
1
rzut
F.140
36,47 m²
2
1
7,27 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447790
1
rzut
F.109
36,52 m²
1
1
7,61 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447818
1
rzut
F.137
36,52 m²
2
1
8,17 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447902
1
rzut
F.342
36,67 m²
2
3
7,38 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447899
1
rzut
F.339
36,82 m²
2
3
8,25 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447938
1
rzut
F.439
36,82 m²
2
4
8,25 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447796
1
rzut
F.115
37,48 m²
1
1
7,60 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447786
1
rzut
F.105
37,48 m²
1
1
7,59 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447800
1
rzut
F.119
37,48 m²
1
1
7,63 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447820
1
rzut
F.139
37,48 m²
2
1
8,06 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447794
1
rzut
F.113
37,48 m²
1
1
7,57 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447792
1
rzut
F.111
37,48 m²
1
1
7,60 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447808
1
rzut
F.127
37,48 m²
2
1
8,06 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447810
1
rzut
F.129
37,48 m²
2
1
8,17 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447812
1
rzut
F.131
37,48 m²
2
1
8,17 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447894
1
rzut
F.333
37,67 m²
2
3
8,25 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447969
1
rzut
F.531
37,68 m²
2
5
7,66 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447835
1
rzut
F.215
37,68 m²
1
2
7,55 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447851
1
rzut
F.231
37,69 m²
2
2
8,26 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447930
1
rzut
F.431
37,69 m²
2
4
8,26 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447837
1
rzut
F.217
37,69 m²
1
2
7,67 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447957
1
rzut
F.517
37,70 m²
2
5
7,57 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447914
1
rzut
F.415
37,70 m²
2
4
7,66 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447916
1
rzut
F.417
37,71 m²
2
4
7,67 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447878
1
rzut
F.317
37,71 m²
2
3
7,67 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447936
1
rzut
F.437
37,74 m²
2
4
8,22 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447897
1
rzut
F.337
37,74 m²
2
3
8,22 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447857
1
rzut
F.237
37,74 m²
2
2
8,16 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447868
1
rzut
F.307
37,75 m²
2
3
7,66 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447827
1
rzut
F.207
37,75 m²
1
2
7,55 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447833
1
rzut
F.213
37,75 m²
1
2
7,55 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447839
1
rzut
F.219
37,75 m²
1
2
7,55 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447849
1
rzut
F.229
37,75 m²
2
2
8,04 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447855
1
rzut
F.235
37,75 m²
2
2
8,18 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447861
1
rzut
F.241
37,75 m²
2
2
8,07 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447872
1
rzut
F.311
37,75 m²
2
3
7,66 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447880
1
rzut
F.319
37,75 m²
2
3
7,66 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447896
1
rzut
F.335
37,75 m²
2
3
8,25 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447908
1
rzut
F.407
37,75 m²
2
4
7,69 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447910
1
rzut
F.411
37,75 m²
2
4
7,66 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447928
1
rzut
F.429
37,75 m²
2
4
8,05 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447934
1
rzut
F.435
37,75 m²
2
4
8,25 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447967
1
rzut
F.529
37,75 m²
2
5
7,66 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447906
1
rzut
F.405
37,76 m²
2
4
7,65 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447866
1
rzut
F.305
37,76 m²
2
3
7,66 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447825
1
rzut
F.205
37,76 m²
1
2
7,68 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
7865154
1
rzut
2_326
38,84 m²
2
3
Bel Mare 1, 2
Zapytaj o ofertę
>
9447811
1
rzut
F.130
39,20 m²
2
1
11,09 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447787
1
rzut
F.106
39,20 m²
2
1
11,38 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447791
1
rzut
F.110
39,20 m²
2
1
12,04 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447797
1
rzut
F.116
39,20 m²
2
1
11,80 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447956
1
rzut
F.516
39,34 m²
2
5
5,78 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447970
1
rzut
F.532
39,35 m²
2
5
5,75 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447877
1
rzut
F.316
39,42 m²
2
3
5,75 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447931
1
rzut
F.432
39,44 m²
2
4
5,75 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447975
1
rzut
F.538
39,45 m²
2
5
5,75 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447836
1
rzut
F.216
39,49 m²
2
2
5,72 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447907
1
rzut
F.406
39,50 m²
2
4
5,75 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447852
1
rzut
F.232
39,51 m²
2
2
5,72 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447950
1
rzut
F.510
39,56 m²
2
5
5,75 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447871
1
rzut
F.310
39,56 m²
2
3
5,75 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447826
1
rzut
F.206
39,57 m²
2
2
5,69 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447858
1
rzut
F.238
39,57 m²
2
2
5,72 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447784
1
rzut
F.102
40,00 m²
2
1
7,78 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447943
1
rzut
F.502
40,11 m²
2
5
7,88 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447813
1
rzut
F.132
40,14 m²
2
1
11,09 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447809
1
rzut
F.128
40,14 m²
2
1
18,21 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447795
1
rzut
F.114
40,14 m²
2
1
12,04 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447819
1
rzut
F.138
40,14 m²
2
1
17,75 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447864
1
rzut
F.302
40,14 m²
2
3
7,77 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447815
1
rzut
F.134
40,14 m²
2
1
11,03 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447799
1
rzut
F.118
40,14 m²
2
1
12,20 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447801
1
rzut
F.120
40,14 m²
2
1
10,87 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447823
1
rzut
F.202
40,16 m²
2
2
7,80 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447789
1
rzut
F.108
40,19 m²
2
1
11,38 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447959
1
rzut
F.520
40,35 m²
2
5
5,75 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447838
1
rzut
F.218
40,36 m²
2
2
5,72 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447968
1
rzut
F.530
40,36 m²
2
5
5,70 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447917
1
rzut
F.418
40,36 m²
2
4
5,73 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447958
1
rzut
F.518
40,36 m²
2
5
5,73 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447881
1
rzut
F.320
40,37 m²
2
3
5,75 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447840
1
rzut
F.220
40,37 m²
2
2
5,72 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447919
1
rzut
F.420
40,37 m²
2
4
5,75 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447929
1
rzut
F.430
40,38 m²
2
4
5,70 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447850
1
rzut
F.230
40,38 m²
2
2
5,70 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447891
1
rzut
F.330
40,38 m²
2
3
5,70 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447875
1
rzut
F.314
40,43 m²
2
3
5,75 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447869
1
rzut
F.308
40,43 m²
2
3
5,75 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447873
1
rzut
F.312
40,43 m²
2
3
5,75 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447973
1
rzut
F.536
40,43 m²
2
5
5,75 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447900
1
rzut
F.340
40,43 m²
2
3
5,81 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447911
1
rzut
F.412
40,43 m²
2
4
5,75 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447913
1
rzut
F.414
40,43 m²
2
4
5,75 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447935
1
rzut
F.436
40,43 m²
2
4
5,75 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447939
1
rzut
F.440
40,43 m²
2
4
5,81 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447948
1
rzut
F.508
40,43 m²
2
5
5,75 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447954
1
rzut
F.514
40,43 m²
2
5
5,75 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447832
1
rzut
F.212
40,43 m²
2
2
5,72 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447933
1
rzut
F.434
40,45 m²
2
4
5,75 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447895
1
rzut
F.334
40,45 m²
2
3
5,75 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447860
1
rzut
F.240
40,47 m²
2
2
5,81 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447854
1
rzut
F.234
40,49 m²
2
2
5,72 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9284257
1
rzut
AQUA-1-235
41,09 m²
2
2
4,80 m²
Aqua 1
Zapytaj o ofertę
>
8753964
1
rzut
AQUA-1-229
41,20 m²
2
2
4,80 m²
Aqua 1
Zapytaj o ofertę
>
9447783
1
rzut
F.101
42,27 m²
1
1
7,58 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447822
1
rzut
F.201
42,37 m²
1
2
7,67 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447863
1
rzut
F.301
42,37 m²
2
3
7,58 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9249865
1
rzut
Aqua Resort_506
43,25 m²
2
5
18,79 m²
Aqua Resort
Zapytaj o ofertę
>
9249869
1
rzut
Aqua Resort_514
43,30 m²
2
5
18,79 m²
Aqua Resort
Zapytaj o ofertę
powyższa oferta
9296437
1
rzut
Aqua Resort_508
43,39 m²
2
5
18,79 m²
Aqua Resort
Zapytaj o ofertę
>
9296442
1
rzut
Aqua Resort_516
43,43 m²
2
5
18,38 m²
Aqua Resort
Zapytaj o ofertę
>
9249868
1
rzut
Aqua Resort_512
43,48 m²
2
5
18,79 m²
Aqua Resort
Zapytaj o ofertę
>
8743330
1
rzut
AQUA-1-525
43,50 m²
2
5
5,62 m²
Aqua 1
Zapytaj o ofertę
>
9296283
1
rzut
Aqua Resort_206
43,60 m²
1
2
8,80 m²
Aqua Resort
Zapytaj o ofertę
>
9249871
1
rzut
Aqua Resort_518
43,64 m²
2
5
33,06 m²
Aqua Resort
Zapytaj o ofertę
>
8743337
1
rzut
AQUA-1-532
44,48 m²
2
5
4,23 m²
Aqua 1
Zapytaj o ofertę
>
8743273
1
rzut
AQUA-1-401
45,35 m²
2
4
4,16 m²
Aqua 1
Zapytaj o ofertę
>
9249827
1
rzut
Aqua Resort_124
47,82 m²
2
1
13,12 m²
Aqua Resort
Zapytaj o ofertę
>
9296352
1
rzut
Aqua Resort_325
47,93 m²
2
3
13,12 m²
Aqua Resort
Zapytaj o ofertę
>
9296294
1
rzut
Aqua Resort_224
48,00 m²
2
2
13,26 m²
Aqua Resort
Zapytaj o ofertę
>
9249828
1
rzut
Aqua Resort_125
55,33 m²
2
1
12,78 m²
Aqua Resort
Zapytaj o ofertę
>
9249838
1
rzut
Aqua Resort_225
55,37 m²
2
2
9,60 m²
Aqua Resort
Zapytaj o ofertę
>
9296354
1
rzut
Aqua Resort_327
55,41 m²
2
3
13,32 m²
Aqua Resort
Zapytaj o ofertę
>
9447802
1
rzut
F.121
64,30 m²
3
1
14,05 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447882
1
rzut
F.321
65,06 m²
3
3
14,30 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
9447920
1
rzut
F.421
65,11 m²
3
4
14,28 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
7865123
1
rzut
2_220
66,75 m²
3
2
9,74 m²
Bel Mare 1, 2
Zapytaj o ofertę
>
8953324
1
rzut
AQUA-1-508
71,15 m²
3
5
20,74 m²
Aqua 1
Zapytaj o ofertę
>
7865104
1
rzut
2_127
86,10 m²
4
1
20,10 m²
Bel Mare 1, 2
Zapytaj o ofertę
>
6899056
1
rzut
B322
91,07 m²
3
3
19,44 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
6899040
1
rzut
B222
91,26 m²
3
2
19,44 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>
6509562
1
rzut
C214
99,85 m²
3
2
41,58 m²
Aqua 2
Zapytaj o ofertę
>

Skontaktuj się z oferentem

pokaż/schowaj
Prestige PM sp. z o.o.
Biuro Sprzedaży Bel Mare
ul. Nowomyśliwska
72-500 Międzyzdroje

Numery kontaktowe:

Pokaż numer
Zapytaj o ofertę

Bel Mare opinie:
Znakomita 4.75 / 5
pokaż/schowaj

Opinie: 2 oceny
Lokalizacja: 5
Standard: 4.5
Komunikacja: 5
Cena: 4.5
oczarowana

Wspaniałe miejsce, i do odpoczynku i pod inwestycję

Anonimowy

Dodaj ocenę
zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.