Willa Jūratė

Willa Jūratė

Zapytaj o cenę >

Jurata, ul. Świętopełka 15 - mieszkania wakacyjne na sprzedaż

Liczba pokoi:
2 - 3 pok.
Powierzchnia:
54,03 - 87,07 m²
Dostępne piętra:
parter - 3 piętro
Termin oddania:
II kw. 2025
Dane o inwestycji Willa Jūratė

Dane o inwestycji Willa Jūratė

pokaż/schowaj
Garaż
parking naziemny, parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne
taras
ogródek
Powierzchnie dodatkowe
komórka lokatorska
Winda
tak
Teren
miejsca parkingowe, teren rekreacyjny
Dostępna/całkowita liczba ofert
15 / 15
Data aktualizacji
2024-04-04

Opis inwestycji Willa Jūratė
Opis inwestycji Willa Jūratė
pokaż/schowaj

Inwestycja Willa Jūratė znajduje się w prestiżowej lokalizacji w centrum Juraty, przy skrzyżowaniu ulic Świętopełka i Ratibora. Obiekt jest otoczony zabytkową architekturą oraz malowniczymi nadmorskimi sosnami.

Willa Jūratė oferuje 15 luksusowych apartamentów rozlokowanych na czterech kondygnacjach. Na każdym z pięter od 1 do 3 znajdują się po cztery apartamenty, natomiast parter oferuje trzy lokale. Powierzchnia apartamentów waha się od 54 do 87 m². Cena każdego z lokali, już z uwzględnionym miejscem parkingowym, tarasem oraz ogrodem dla lokali na parterze, rozpoczyna się od 2 milionów 100 tysięcy PLN netto. Dodatkowo, nabywcy mają możliwość zakupu dodatkowej komórki w hali garażowej oraz skorzystania z usług wykończenia i wyposażenia apartamentu „pod klucz“.

Każdy apartament wyróżnia się wyjątkową architekturą oraz wysokim standardem wykończenia, w tym panoramicznymi przeszkleniami i komfortowymi tarasami. Lokale parterowe posiadają również przylegające ogrody. Materiały użyte w budowie i wykończeniu, takie jak drewno, beton, stal i połyskujące aluminium, harmonizują z naturalnym otoczeniem. Niektóre lokale będą miały dodatkowo częściowo przeszklone tarasy, co zapewni dodatkową ochronę przed wiatrem i chłodem.

Design wnętrz został zaprojektowany tak, aby jak najlepiej oddać piękno natury. Wykończenia są dostępne w trzech różnych stylach, inspirowanych morską atmosferą: „Mglisty poranek“ oferuje stonowaną kolorystykę i kolory ziemi, „Sztorm“ to styl pełen kontrastów, a „Bałtyk nocą“ prezentuje szlachetne odcienie szarości i błękitu.

Dla zapewnienia komfortu i prywatności przyszłych właścicieli, klatka schodowa została zaprojektowana w sposób maksymalnie chroniący prywatność, a strefa wejściowa została elegancko zagospodarowana, w tym z oczkiem wodnym i lokalną zielenią.

Willa Jūratė to więcej niż tylko inwestycja nieruchomościowa. To również propozycja dla tych, którzy cenią wyjątkową jakość i chcą korzystać z dobrodziejstw jednej z najbardziej luksusowych lokalizacji nad polskim morzem. Opcja wykończenia apartamentu „pod klucz“ jest dodatkową możliwością, dla tych którzy pragną unikatowego i spersonalizowanego stylu.

Rozpoczęcie budowy: IV kwartał 2023, odbiór lokali II kwartał 2025 r.

Opis okolicy Willa Jūratė
Opis okolicy Willa Jūratė
pokaż/schowaj

Willa Jūratė, zlokalizowana w sercu Juraty przy ulicy Świętopełka 15, stanowi kwintesencję luksusowego wypoczynku. Ten wyjątkowy projekt architektoniczny to nie tylko miejsce zamieszkania, ale przede wszystkim przestrzeń, w której współczesne rozwiązania spotykają się z naturalnym pięknem.

Willa Jūratė wyróżnia się nie tylko prestiżowym adresem, ale także doskonałą komunikacją. W pobliżu znajduje się dworzec kolejowy oraz przystanek autobusowy. W najbliższym otoczeniu znajduje się bankomat oraz sklep spożywczy. Te niezbędne obiekty i usługi, dostępne w zasięgu ręki, zapewniają wygodę i pozwalają na czerpanie pełni korzyści z życia w tym wyjątkowym miejscu.

Jedną z największych zalet Willi Jūratė jest jej położenie w bliskości lasu i morza. Ta unikatowa symbioza z naturą oferuje mieszkańcom możliwość relaksu i wyciszenia, jak również aktywnego spędzania czasu na łonie natury. Spacer po lesie, czy kąpiel w morzu to tylko niektóre z atrakcji, które na co dzień mogą cieszyć mieszkańców Willi Jūratė.
ikona pobierz

Pliki do pobrania

pokaż/schowaj

Skontaktuj się z oferentem

pokaż/schowaj
ul. Hryniewieckiego 12A
84-120 Władysławowo

Numery kontaktowe:

Pokaż numer
Znajdź nas na:
Zapytaj o ofertę

Willa Jūratė opinie:

pokaż/schowaj
Brak ocen - dodaj jako pierwszy
Dodaj ocenę